logo

JUDr. Peter Paulinský advokát

Sídlo:
Jána Hunyadiho 9
Moldava nad Bodvou
Košice-okolie

Mobil:
0907 192 697

E-Mail:

ak.paulinsky@gmail.com


TOPlist

O nás

Moja advokátska kancelária je slovenskou advokátskou kanceláriou so sídlom v Moldave nad Bodvou, ktorá poskytuje právne služby na celom území Slovenskej republiky od 01.01.2011, a to najmä v oblasti obchodného, občianskeho, správného, pracovného, rodinného, trestného práva, exekučného a konkurzného práva.

 

Mojím cieľom je zabezpečiť klientom kancelárie komplexný právny servis na profesionálnej úrovni s dôrazom na kvalitu, vysokú odbornosť, pružnosť a efektivitu poskytnutých služieb. Samozrejmosťou je pre mňa diskrétnosť a ochrana poskytnutých informácií.

 

Cieľom Advokátskej kancelárie je prostredníctvom kvalifikovaného právneho poradenstva a profesionálneho prístupu pomáhať klientom pri riešení ich problémov k najvyššej spokojnosti. Advokátska kancelária vzhľadom na individuálne požiadavky klientov pri poskytovaní právnych služieb využíva modernú techniku, ktorá umocňuje účinné a spoľahlivé poskytovanie právnych služieb. Advokátska kancelária si plne uvedomuje dôležitosť klienta a preto v každom prípade robí všetko pre jeho spokojnosť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Copyright © 2015 www.paulinsky.sk Webdesign: Gabriel Takács